Blog

12.03.2020
Kolumny z balonów wykonaliśmy w Galerii Jurajskiej w Częstochowie. To dekoracja z okazji otarcia nowego salonu Smoke oferującego artykuły tytoniowe. Tradycyjnie jak przy otwarciach lokali tej sieci dekoracja wykonana została w kolorze czerwonym. Tak jaskrawy kolor balonów na pewno zwróci uwagę klientów na nowy lokal.
11.03.2020
Balonowe bukiety helowe wykonaliśmy w Karczmie Miłocin pod Wrocławiem. Użyliśmy ich jako dekoracji stołów na imprezę zorganizowaną z okazji Dnia Kobiet. W stroikach połączyliśmy chromowe srebrne balony z balonami w odcieniu delikatnego różu. Dało to ciekawy i delikatny efekt.
09.03.2020
Bramę balonową wykonaliśmy dla jednej z Warszawskich restauracji z okazji dnia kobiet. Ustawiona została na ulicy Świętokrzyskiej. Wykonaliśmy ją z balonów w odcieniach różu tak aby pasowała kolorystycznie do tego wyjątkowego święta. Taki balonowy łuk idealnie podkreślił wyjątkowość tego dnia. W naszym odczuciu doskonale skomponował się z dmuchanymi flamingami, a Wy co sądzicie? Czy taki różowy łuk balonowy pasuje do tego kobiecego...
06.03.2020
Balony z nadrukiem przygotowaliśmy na akcję promocyjną w Krakowie. Została ona zorganizowana w pasażu handlowym hipermarketu Tesco na krakowskiej Kapelance. Balony napełniliśmy helem, zawiązaliśmy na wstążkach i powiązaliśmy w nieregularne pęki. Tak przygotowane bukiety zostały doczepione do obciążników. Kiedy kończyliśmy aranżacja stoiska promocyjnego jeszcze nie była gotowa jednak balony już przyciągały uwagę ;)
04.03.2020
Bramę balonową w kolorze pomarańczowym wykonaliśmy w warszawskiej dzielnicy Wilanów. To dekoracja z okazji otwarcia nowego lokalu handlowego. Brama z balonów to doskonały sposób zwrócenia uwagi na nowy lokal. Dodatkowo pomarańczowe balony przez swój jaskrawy kolor muszą zostać zauważone, nawet pomimo kiepskiej aury. Zapraszamy do zamawiania dekoracji na otwarcia waszych sklepów i salonów.
03.03.2020
Balony napompowane helem wykorzystaliśmy do dekoracji stołów na balu zorganizowanym w legnickim Hotelu Cubus. Ułożone zostały w niewielkie stroiki w kolorze czarno-złotym. Tak przygotowane zostały ustawione na stołach. Balony z helem to świetny sposób do dekoracji każdej imprezy. Jeżeli więc organizujecie jakiś bal czy event zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
02.03.2020
Bramy z balonów wykonaliśmy przy wejściach do hipermarketu Auchan w krakowskiej galerii handlowej Bonarka. Ułożone zostały w sposób łączący różne kolory balonów w sposób nieregularny. Takie żywe kolory wyglądają niezwykle energetycznie i świetnie podkreśliły czas urodzin sklepu. Dodatkowo nad kasami powiesiliśmy sople z balonów. Łuki z balonów to świetny sposób na podkreślenie wyjątkowego czasu urodzin dla każdego sklepu.
28.02.2020
Organiczne kolumny balonowe wykonaliśmy dla salonu myVAPE otwartego na krakowskim dworcu. Ułożone zostały z balonów w czterech kolorach różnicując również ich wielkości. Tak przygotowane dekoracje ozdobiły wejście do salonu tej nowej marki. Jeżeli chcecie zobaczyć te kolorowe słupy balonowe zapraszamy na dworzec w Krakowie.
26.02.2020
Kolumny z balonów wykonaliśmy na otwarcie nowego salonu Vision Express. Lokal został otwarty w Głogowie na terenie Galerii Glogovia. Układając słupy z balonów używaliśmy kolorów z logotypu firmy. Dodatkowo pracowaliśmy na balonach o różnych wielkościach układając je w sposób nazywany organicznym. Tak przygotowane kolumny ustawiliśmy po obu stronach lokalu. Będą tam stały do soboty więc jeśli akurat jesteście w Głogowie i szukacie...
25.02.2020
Dekoracje z balonów na 30 urodziny firmy wykonaliśmy w legnickim Hotelu Cubus. Był to bal zorganizowany przez agencję eventową Anqa dla jednego z jej klientów. Z okazji obchodów trzydziestolecia firmy przygotowane zostało specjalne logo jubileuszowe. I to właśnie do tego logo nawiązywały nasze dekoracje. Była to więc wielka bo kilkumetrowa liczba 30 którą wykonaliśmy z balonów i powiesiliśmy na ścianie naprzeciw sceny. Taką samą ale...

Zaufali nam