O firmie

Dlaczego uwielbiamy pracę z balonami ?!

Balony - kolorowe, błyszczące aż chce się je dotknąć, zabrać.  Ludzie lubią balony,  i choć nie zawsze lubią się do tego przyznawać uśmiech na ich twarzach mówi wszystko :) A my lubimy dawać radość- stąd nazwa naszej firmy GAUDEO z łac. cieszyć się, radować; i naszymi dekoracjami staramy się pokolorować świat naszych klientów.

Jesteśmy kreatywnym zespołem uwielbiającym nowe wyzwania. Uczestniczyliśmy w wielu szkoleniach dekoratorskich, w kraju i za granicą. Z czasem już nie jako uczestnicy a wykładowcy. W Polsce dwa razy zorganizowano mistrzostwa dekoratorów balonowych i dwukrotnie zajęliśmy drugie miejsce. Wysoki poziom naszych prac spowodował że w rosyjskim czasopiśmie dla dekoratorów „Szarm-Art” ukazał się wywiad z Janem Karolewskim właścicielem firmy Gaudeo.

Pracujemy na najlepszym na świecie sprzęcie do balonów firmy Conwin który podnosi tempo i dokładność naszej pracy. Używamy Dual Split-Second Sizer który umożliwia ustawienie czasu dmuchania balonu z dokładnością do 1/10 sekundy, dzięki temu bez używania dodatkowych mierników, wszystkie balony są identycznej wielkości. Dodatkowo regulacja ciśnienia wejściowego umożliwia bardzo precyzyjne skalowanie potrzebnych nam wielkości co powoduje że w sposób szybki i dokładny możemy stworzyć bardzo zaawansowane prace. Specjalna pompka AirForce 4 o czterech dyszach pozwala na bardzo szybkie dmuchanie dużych balonów dzięki czemu nawet kilkaset metrów girland nie stanowi dla nas problemu.

Kilka tysięcy wykonanych dekoracji balonowych dało nam duże doświadczenie w realizacji potrzeb klientów, a zdobyte doświadczenie pozwala na obsługę dużych projektów, jak np.: wypuszczenie 9 000 balonów z helem w Zabrzu, lub dekoracje dla dużych sieci marketów.

Współpracujemy z dekoratorami z całej Polski co w razie potrzeby umożliwia nam ściągnięcie pomocników do realizacji dużych projektów, jak i też zorganizowanie i skoordynowanie ogólnopolskich akcji balonowych.

Nasze zaangażowanie, doświadczenie i profesjonalny sprzęt na którym pracujemy sprawia że nasi klienci mają pewność jakości i terminowości wykonania zamówionych dekoracji balonowych które dadzą dużo radości im i ich gościom.

Właściciel firmy Gaudeo pośród balonów
Balonowa kareta Kopciuszka - to praca konkursowa która firma Gaudeo zdobyła 2 miejsce w pierwszych mistrzostwach Polski dekoratorów
Balonowy Jeep - to praca konkursowa którą firma Gaudeo zdobyła 2 miejsce na drugich mistrzostwach Polski dekoratorów.
Artykuł wywiad z właścicielem firmy Gaudeo - Janem Karolewskim w Moskiewskim czasopiśmie Szarm-Art
Sukienka z balonów zaprezentowana w programie Mam Talent przez pana Jana Karolewskiego.

Zaufali nam

Oferta na dekoracje balonowe

Blog o balonach

20.05.2024
Balony z helem dostarczyliśmy dziś rano do siedziby firmy Kaczmarski we Wrocławiu. To dekoracja z okazji otwarcia przestrzeni biurowej po remoncie. Balony po napełnieniu helem ułożyliśmy w wystopniowane stroiki. Do ich przygotowania użyliśmy balonów o różnych wielkościach i kolorach. Aby przedłużyć czas ich latania...
18.05.2024
Dekorację balonową wykonaliśmy na MOP Wieszowa Południe przy autostradzie A1. To realizacja z okazji otwarcia nowej restauracji KFC. Przed wejściem do lokalu zamontowaliśmy bramę z balonów w biało-czerwonej kolorystyce. Jej zadaniem było zwrócenie uwagi odpoczywających podróżnych na nową restaurację. Dodatkowo...
17.05.2024
Dekorację z balonów wykonaliśmy w Novotel Wrocław Centrum na ulicy Powstańców Śląskich we Wrocławiu. To realizacja z okazji 10 urodzin Centrum Fizjoterapii Zwierząt. Aby podkreślić ten jubileusz wykonaliśmy z balonów olbrzymią liczbę 10 którą zamontowaliśmy od sufitu do podłogi. Wypełniła ona przestrzeń Sali od razu...