O firmie

Dlaczego uwielbiamy pracę z balonami ?!

Balony - kolorowe, błyszczące aż chce się je dotknąć, zabrać.  Ludzie lubią balony,  i choć nie zawsze lubią się do tego przyznawać uśmiech na ich twarzach mówi wszystko :) A my lubimy dawać radość- stąd nazwa naszej firmy GAUDEO z łac. cieszyć się, radować; i naszymi dekoracjami staramy się pokolorować świat naszych klientów.

Jesteśmy kreatywnym zespołem uwielbiającym nowe wyzwania. Uczestniczyliśmy w wielu szkoleniach dekoratorskich, w kraju i za granicą. Z czasem już nie jako uczestnicy a wykładowcy. W Polsce dwa razy zorganizowano mistrzostwa dekoratorów balonowych i dwukrotnie zajęliśmy drugie miejsce. Wysoki poziom naszych prac spowodował że w rosyjskim czasopiśmie dla dekoratorów „Szarm-Art” ukazał się wywiad z Janem Karolewskim właścicielem firmy Gaudeo.

Pracujemy na najlepszym na świecie sprzęcie do balonów firmy Conwin który podnosi tempo i dokładność naszej pracy. Używamy Dual Split-Second Sizer który umożliwia ustawienie czasu dmuchania balonu z dokładnością do 1/10 sekundy, dzięki temu bez używania dodatkowych mierników, wszystkie balony są identycznej wielkości. Dodatkowo regulacja ciśnienia wejściowego umożliwia bardzo precyzyjne skalowanie potrzebnych nam wielkości co powoduje że w sposób szybki i dokładny możemy stworzyć bardzo zaawansowane prace. Specjalna pompka AirForce 4 o czterech dyszach pozwala na bardzo szybkie dmuchanie dużych balonów dzięki czemu nawet kilkaset metrów girland nie stanowi dla nas problemu.

Kilka tysięcy wykonanych dekoracji balonowych dało nam duże doświadczenie w realizacji potrzeb klientów, a zdobyte doświadczenie pozwala na obsługę dużych projektów, jak np.: wypuszczenie 9 000 balonów z helem w Zabrzu, lub dekoracje dla dużych sieci marketów.

Współpracujemy z dekoratorami z całej Polski co w razie potrzeby umożliwia nam ściągnięcie pomocników do realizacji dużych projektów, jak i też zorganizowanie i skoordynowanie ogólnopolskich akcji balonowych.

Nasze zaangażowanie, doświadczenie i profesjonalny sprzęt na którym pracujemy sprawia że nasi klienci mają pewność jakości i terminowości wykonania zamówionych dekoracji balonowych które dadzą dużo radości im i ich gościom.

Właściciel firmy Gaudeo pośród balonów
Balonowa kareta Kopciuszka - to praca konkursowa która firma Gaudeo zdobyła 2 miejsce w pierwszych mistrzostwach Polski dekoratorów
Balonowy Jeep - to praca konkursowa którą firma Gaudeo zdobyła 2 miejsce na drugich mistrzostwach Polski dekoratorów.
Artykuł wywiad z właścicielem firmy Gaudeo - Janem Karolewskim w Moskiewskim czasopiśmie Szarm-Art
Sukienka z balonów zaprezentowana w programie Mam Talent przez pana Jana Karolewskiego.

Zaufali nam

Oferta na dekoracje balonowe

Blog o balonach

06.12.2023
Dziś kolejny dzień minął nam na dekorowaniu balonami kolektur Lotto. Tym razem jeździliśmy po Wrocławiu. Śnieg z dróg został już w większości miejsc uprzątnięty więc głównym problemem były korki. Jednak z tym problemem nauczyliśmy się już sobie radzić. Wyjeżdżamy wcześniej i zdążamy na czas J Odwiedziliśmy i...
05.12.2023
Dziś kolejny dzień naszych rajdów po ośnieżonych drogach Dolnego Śląska. Naszą wyprawę zaczęliśmy od Lwówka Śląskiego i o ile autostrada jest odśnieżona i nie było problemów z jazdą to po zjechaniu z niej droga zrobiła się biała. Miejscami śnieg nawiewał na nią białe zaspy. Mimo tych trudności dotarliśmy do Lwówka...
04.12.2023
Dziś pomimo potężnego jak na nasze warunki mrozu ( - 13 stopni) już o 6:00 rano wyruszyliśmy w trasę. Na pace mieliśmy spakowane kolumny balonowe. Pierwszy przystanek zrobiliśmy w Boguszowie Gorcach gdzie temperatura spadła do – 15 stopni. Wypakowaliśmy dwie kolumny, założyliśmy na nie balony w kształcie głowy...