Brama z balonów

 

Brama z balonów jaka jest każdy widzi ;) tą parafrazą opisu konia w staropolskiej encyklopedii chciałbym zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą realizacji bram z balonów. W tym krótkim opisie postaram się poruszyć najważniejsze kwestie jej dotyczące, a mianowicie, jaki może mieć  kształt, jakie informacje potrzebujemy do wyceny, jak będzie się zachowywać w różnych warunkach atmosferycznych oraz najważniejsze, do czego jest Wam potrzebna.

Zacznijmy więc od zastanowienia się, po co w ogóle stawiać bramę z balonów? Aby odpowiedzieć na to pytanie, spróbujcie przypomnieć sobie ostatnią wizytę w Galerii Handlowej. Długie szerokie pasaże oświetlone bladym światłem, wzdłuż których ciągną się witryny sklepowe. I teraz wyobraźcie sobie przed jednym ze sklepów kolorową i błyszczącą bramę z balonów. Widzicie, jak wyróżnia się ona z szeregu zlewającego się ciągu witryn! Jak snujący się korytarzem ludzie odwracają głowy w stronę balonów. Dzieci, które biegną w ich kierunku. Pomyśl czy nie chciałbyś, aby to właśnie Twoja placówka się tak wyróżniała?! Aby zaraz po otwarciu przyciągała tłumy klientów. Zresztą każdy pretekst jest dobry niezależnie czy to urodziny, rocznica otwarcia, promocja, wyprzedaż, nowa oferta itd. Te proste obserwacje zachowań klientów zostały potwierdzone przez poważne badania naukowe. Swoją drogą, to ciekawe czym naukowcy się zajmują. Badania jednoznacznie dowiodły znacznego zwiększenia ruchu klientów po postawieniu bramy z balonów przed wejściem. Wzrosty sięgały nawet powyżej 1000 %. Badania prowadzono na terenie Stanów Zjednoczonych, ale wyniki zostały potwierdzone przez duże polskie firmy, które prowadziły badania na bazie otwarć własnych placówek. Jeżeli zależy Wam na większym ruchu, to najprostszym rozwiązaniem jest właśnie postawienie bramy balonowej i zwrócenie za jej pomocą uwagi na swój lokal.

Często pytacie nas, jak długo przetrwa taka brama balonowa? Na tak postawione pytanie, niestety, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. W idealnych warunkach balony wytrzymają miesiąc i dłużej. Co im jednak zagraża i zmniejsza ich żywotność? Pierwszym takim czynnikiem jest silne słońce. W czasie letnich upałów słońce padające bezpośrednio na balony jest w stanie zniszczyć je bardzo szybko. W wypadku ciemnych np. granatowych czy czarnych balonów proces destrukcji zachodzi wyjątkowo szybko i takie balony potrafią pękać już po dwóch-trzech godzinach ekspozycji. Drugim takim bardzo niekorzystnym zjawiskiem jest wiatr. Brama z balonów, którą będą szarpać podmuchy wiatru, też długo nie przetrwa. Balony będą ocierać się o elewację i pękać. Następnie wiatr będzie wydmuchiwał kolejne balony. Bardzo silny wiatr powygina stelaż i pozrywa mocujące żyłki. I w zasadzie nie mamy na to wpływu – to tylko balony na delikatnym stelażu. Te dwa zjawiska nie występują w Galeriach, więc tam zazwyczaj balonowe bramy stoją znacznie dłużej. Jest jednak jeden czynnik, który prowadzi do szybkiego zniszczenia bram, zarówno tych postawionych wewnątrz, jak i na zewnątrz. Tym czynnikiem są klienci, którzy potrafią wyrywać balony dla dzieci czy na pamiątkę. Chęć posiadania takiego pięknego kolorowego balonika jest tak silna, że potrafią zniszczyć fragmenty bramy będące w zasięgu rąk. Tu pewnym przeciwdziałaniem jest rozdawanie balonów na patyczkach i w ten sposób zaspokajanie potrzeby posiadania własnego balonika. Zwiększa to szanse, że brama zostanie oszczędzona. W dziedzinie niszczenia balonów dużą pomysłowością wykazują się również nocni wędrowcy znajdujący się pod wpływem alkoholu. Co jeszcze może zaszkodzić balonom? – w pewnych wypadkach deszcz. Balony mocno się elektryzują i krople wody gromadzą się na nich znacząco zwiększając ich wagę. Przy dużych bramach, zwłaszcza stojących w oddaleniu od elewacji, waga konstrukcji w czasie deszczu może okazać się na tyle ciężka, że stelaż nie wytrzyma i się załamie. Natomiast balonom nie szkodzi mróz, więc również zimą można stawiać bramy z balonów na zewnątrz. Ze względu na brak silnego słońca przetrwają one dłużej niż te montowane latem.

Jakich informacji potrzebujemy, aby wykonać dla Was wycenę bramy z balonów:

- lokalizacja bramy (w jakiej miejscowości), abyśmy wiedzieli gdzie musimy dojechać,

- jej orientacyjne wymiary,

- jaki ma mieć kształt?- łuk czy bardziej prostokąt,

- czy ma być wykonana z balonów o jednakowej wielkości czy tzw. organiczna z balonów o różnych wielkościach,

- wskazane jest zdjęcie miejsca realizacji. abyśmy mogli ocenić stopień skomplikowania montażu,

Jeżeli od razu w mailu do nas: biuro@gaudeo.pl umieścicie powyższe dane w mailu zwrotnym otrzymacie wycenę danej realizacji.

W powyższym opracowaniu znaleźliście odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące bram z balonów, jeżeli jednak chcielibyście wyjaśnić jakieś kwestie, dopytać o szczegóły, zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@gaudeo.pl lub telefonicznego: 692404926. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

A zatem  kiedy montujemy dla Was bramę z balonów? :)

Kolorowa brama balonowa.
Brama z balonów we Wrocławiu.
Brama z balonów w Bełchatowie.
Brama z balonów zwraca uwagę klientów.
Brama balonowa Warszawa.
Brama balonowa w hipermarkecie LeClerc.
Cyrkowa brama balonowa.
Brama balonowa Łódź.
brama balonowa Wrocław.
Nieregularna brama balonowa.
Brama z balonów na Walentynki.
Brama z balonów we Wrocławiu.
Niebiesko-biała organiczna brama z balonów.
Bramy z balonów jako dekoracja na maraton.
Organiczna brama balonowa.
Brama z balonów we Wrocławiu na Legnickiej.
Brama z balonów w Toruniu.
Brama balonowa w Galerii Aleja Bielany.
Złote bramy balonowe we Wrocławiu.
Chaotyczny sposób układania balonów w bramie.
Brama łuk z balonów we wrocławskim Parku Staromiejskim.
Brama balonowa przy wejściu do teatru.
Brama balonowa jako dekoracja wejścia.
Brama z balonów dla Burger Kinga.
Organiczna brama z balonów we Wrocławiu.
Brama z balonów w sklepie Carrefour.
Brama z balonów Krakowie.
Brama balonowa we Wrocławiu.
Brama z balonów w Warszawie.
Brama balonowa we Wrocławiu.
Brama z balonów z sercami.
Turkusowo-biała brama z balonów.
Brama balonowa.
Bramy z balonów we Wrocławiu.
Brama balonowa w Warszawie.
Brama z balonów dla salonu Play.
Kolorowa brama z balonów w kształcie łuku.
Brama balonowa jako dekoracja urodzinowa.
Kilkuczęściowa brama z balonów we wrocławskiej Galerii Magnolia.
Organiczna brama z balonów.
Brama z balonów w Castoramie,
Brama balonowa jako dekoracja na otwarcie.
Bramy balonowe jako dekoracja wejścia.
Duża brama z balonów w kształcie łuku.
Dekoracje z balonów - Galeria Ostrovia.
brama balonowa w plenerze.
Duża brama z balonów.
Niebieska brama balonowa.
Brama z balonów na plenerowej imprezie firmowej.
Zielono-biała brama z balonów.
Brama balonowa na pikniku firmowym.
Brama z balonów koło Poznania.
Niebieska brama balonowa.
Bramy balonowe we Wrocławiu.
Brama balonowa w Faurecji na dzień otwarty.
Brama z balonów o wschodzie słońca.
Brama balonowa jako dekoracja na otwarcie.
Tęczowa brama z balonów.

Zaufali nam

Oferta na dekoracje balonowe

Blog o balonach

14.06.2024
Bramę z balonów zamontowaliśmy w Oleśnicy. To dekoracja dla sklepu firmowego firmy Kawiks. Ponieważ wejście do sklepu sąsiaduje bezpośrednio z drzwiami do sąsiedniego lokalu nie było możliwości zamontowania balonów bezpośrednio nad drzwiami. Dlatego łuk został zamontowany przed szybą wystawową. Tak czy inaczej balony...
13.06.2024
Dekorację z balonów wykonaliśmy na piknik zorganizowany dla jednej z wrocławskich firm. Przyozdobiliśmy nimi ściankę do zdjęć przygotowaną na tą imprezę. Użyliśmy balonów w biało niebieskiej kolorystyce wpasowującej się w barwy tej firmy. Na części z balonów przygotowaliśmy nadruk ich logo. Przy montażu przeszkadzał...
12.06.2024
Bramę z balonów zamontowaliśmy przed wejściem do Pałacu w Pawłowicach. Miała ona na celu udekorowanie wejścia z okazji odbywającej się tam konferencji weterynaryjnej. Zjechali się na nią lekarze specjalizujący się w leczeniu koni. Aby przygotować się do tej dekoracji na balonach wykonaliśmy nadruki logo organizatorów...