Dekoracje Ślubne

A zatem przygotowujecie się do najważniejszego momentu w Waszym dotychczasowym życiu. Decyzja została podjęta, termin wyznaczony - pozostało tylko przeprowadzić całe przedsięwzięcie od zarezerwowania sali, poprzez rozesłanie zaproszeń, zakup sukni itp. Być może rozważacie również kwestię dekoracji Waszego ślubu? Jeśli tak - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oto, w czym możemy Wam pomóc: zaprojektujemy i wykonamy specjalnie dla Was dekorację sali, wiaty czy jakiegokolwiek innego miejsca, gdzie postanowicie wyprawić swoje wesele.

Dekoracje sali weselnej

Poszukując sali na swoje wesele, przekonaliście się, jak różny standard oferują poszczególne miejsca. Kierując się własnymi kryteriami wybraliście najbardziej odpowiednią dla siebie. Niektóre sale oferują dekorację weselną w cenie, ale są też takie, które wymagają dużego wysiłku i odpowiedniego przygotowania, aby mogło odbyć się w ich wnętrzu wesele. Niezależnie od standardu sali oferujemy Wam swą pomoc. Projekt i wycena sali jest zawsze przygotowywana indywidualnie dla każdej Pary! Praktykujemy wcześniejsze umówienie spotkania (tel. 692 404 926), ponieważ istnieje zbyt wiele “zmiennych” wpływających na końcowy efekt i jednocześnie na cenę dekoracji, np. wielkość sali czy jej rodzaj (restauracja hotelowa, remiza, karczma itp.), przy czym najważniejsze są oczekiwania Pary Młodej względem dekoracji.

Dekoracje tkaninowe

Wszystkim, którzy nie lubią balonów lub też gdy balony nie pasują do wnętrza, w którym odbyć się ma wesele, proponujemy dekoracje wykonane z tkanin oraz elementów dekoracyjnych z kwiatów żywych i/lub sztucznych. Dekoracje tkaninami świetnie sprawdzają się na wysokich salach, gdzie mamy ogromną przestrzeń do zagospodarowania, np. sale gimnastyczne, gminne itp. Z powodzeniem można też łączyć dekoracje tkaninowe i balonowe, wzbogacając je w elementy świetlne, co z pewnością wywoła odpowiedni nastrój podczas wesela.

Dekoracje balonowe

Kochamy balony! Z balonów możemy zrobić wszystko, o czym zamarzycie: serce w tle miejsca Młodej Pary, kolumny przy scenie lub wejściu, łuki helowe nad salą, girlandy, oploty filarów, itd. lub coś zdecydowanie rzadziej spotykanego, typu figury młodej pary z balonów, łabędzie, brama w kształcie serca itp. Dla najmłodszych obecnych na weselu możemy przygotować balonowe “zwierzaki”, a nawet kapelusze z balonów. Balony kojarzymy z dobrą zabawą, dlatego pięknie “zrobione” balony dodadzą Waszej uroczystości weselnej wyjątkowego uroku i z pewnością wprowadzą nastrój zabawy! Bardzo możliwe, że goście będą podziwiać Waszą salę, ponieważ dekoracje balonowe na najwyższym poziomie zawsze zwracają uwagę. Balon nadmuchać umie każdy - ale nie każdy będzie potrafił połączyć balony w ten sposób, aby wyczarować niezwykłe figury, elementy nierzadko misterne - po to tylko, by zabawa weselna odbyła się w pięknym wnętrzu. Balony można podświetlać, co wzmaga nastrój po wygaszeniu świateł na sali. Jako dodatkową atrakcję szczególnie polecamy tzw. balon strzelający - ogromny balon nad miejscem do tańczenia wypełniony małymi balonikami, które opadną na Was podczas pierwszego tańca. Efekt murowany!

Organiczna balonowa ścianka do zdjęć na wesele.
Dekoracja ślubna.
Sala w Jankowicach udekorowana na wesele.
Ślubna dekoracja sali na Bielanach Wrocławskich.
Sielska dekoracja weselna.
Dekoracja na wesele w Miłocinie.
Dekoracja na wesele w Karczmie Michelle.
Balony wybuchowe na weselny pierwszy taniec.
Dekoracja weselna w Bielawie.
Dekoracja ślubna w stylu sielskim.
Weselna dekoracja sali w Żórawinie.
Weselna dekoracja sali w Karczme Miłocin.
Dekoracja weselna w stylu sielskim.
Sala w Bystrzycy Oławskiej udekorowana na wesele.
Weselna dekoracja sali w hotelu Dębowym w Bielawie.
Weselna dekoracja na wesele przy pomocy balonów z helem.

Zaufali nam

Oferta na dekoracje balonowe

Blog o balonach

09.08.2022
Dekorację balonowa wykonaliśmy na otwarcie nowej restauracji KFC zlokalizowanej na terenie MOP Studzianki. Wewnątrz lokalu napełniliśmy kolorowe balony helem. Miały one latać pod sufitem lokalu uprzyjemniając gościom zakupy i konsumpcję. Przed wejściem do restauracji zamontowaliśmy bramę z balonów. Ułożona została w...
08.08.2022
Bramę z balonów w kształcie łuku postawiliśmy przed nowym lokalem Kebabian w Bielawie. To dekoracja na otwarcie tego punktu. Ułożona została z balonów w czerwono-czarno-brązowej kolorystyce. Łuk z balonów momentalnie zaczął przyciągać uwagę przechodniów. Dopełnieniem dekoracji była kolumna balonowa zamontowana z boku...
03.08.2022
Bramę z balonów w kształcie łuku wykonaliśmy w Warszawie. To dekoracja wejścia do Chaud Pain na ulicy Ossolińskich w Warszawie. Ciekawa kolorystyka dekoracji ładnie wpasowała się w krajobraz ulicy odcinając się wyraźnie od elewacji budynku. Dzięki temu wejście zostało podkreślone w gustowny i elegancki sposób.