Blog o balonach

26.04.2022
Bramę z balonów wykonaliśmy na otwarcie nowego salonu Orange w Krakowie. Do jej przygotowania wykorzystaliśmy balony w kolorach pomarańczowo-czarnych współgrających z logo sieci. Takie rozwiązanie doskonale podkreśliło ten uroczysty dzień. Gustowna dekoracja na pewno zwróciła uwagę klientów na nowy salon zapraszając do odwiedzenia go.
21.04.2022
Dekorację z balonów wykonaliśmy na imprezę firmową w tematyce kosmicznej. Głównym elementem dekoracji były balony foliowe napełnione helem. Wybraliśmy wzory kojarzące się nam z kosmosem. Rakiety, postacie kosmonautów czy gwiazdki. Po nadmuchaniu ich helem układaliśmy je w kompozycje po kilka sztuk i przywiązaliśmy do krzesełek. Dodatkowo przygotowaliśmy duże balonowe litery tworzące inicjały nazwy firmy. Stanęły one obok wejścia a ze...
19.04.2022
Bramę z balonów wykonaliśmy na otwarcie nowej restauracji KFC w Zabrzu. Ułożona została ona w czerwono-czarno-białej kolorystyce korespondującej z logo sieci. Łuk balonowy ozdobił główne wejście do lokalu. Dodatkowo wewnątrz restauracji przygotowaliśmy drugą część dekoracji. Były nią kolorowe balony napełnione helem. Latały sobie one pod sufitem lokalu.
11.04.2022
Bramę z balonów wykonaliśmy w Galerii Sky Tower dla apteki DrMax. To kolejna dekoracja z okazji reotwarcia apteki jaką wykonujemy dla aptek tej sieci. Ułożona została z balonów w biało-zielonej kolorystyce korespondującej z barwami logo tej grupy aptek. Taka brama balonowa doskonale zwróci uwagę klientów na ten lokal.
08.04.2022
Dekorację z balonów wykonaliśmy w Kłodzku na otwarcie nowego punktu lotto. Ułożona została ona wzdłuż wejścia i elewacji salonu. Do dekoracji wykorzystaliśmy balony w kolorach lotto czyli niebiesko-pomarańczowo-żółtych. Ta brama balonowa wykonana została dość nietypowo bo w kształcie odwróconej litery L. Dzięki takiemu rozwiązaniu punkt został podkreślony w inny sposób.
28.03.2022
Bramę balonową wykonaliśmy w galerii handlowej Arkady Wrocławskie. To dekoracja wejścia do apteki DrMax po rebrandingu lokalu. Brama z balonów wykonana została w biało-zielonej kolorystyce typowej dla tej sieci. Przechadzając się korytarzami galerii na pewno jej nie przeoczycie. Jeżeli również chcielibyście podkreślić swoje otwarcie dekoracją z balonów zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
21.03.2022
Kolumny balonowe w biało-czerwonej kolorystyce wykonaliśmy w Centrum Handlowym Borek we Wrocławiu. To dekoracja z okazji otwarcia nowego salonu Monnari. Kolorystyka dekoracji dopasowana została do logo tej sieci odzieżowej. Balonowe słupy podkreśliły uroczysty czas otwarcia i zwróciły uwagę klientów na nowy punkt handlowy.
19.03.2022
Bramę balonową wykonaliśmy we Wrocławiu na ulicy Świeradowskiej. To dekoracja z okazji otwarcia apteki Dr.Max po odświeżeniu logotypów. Od teraz będzie działała ona pod spójnym oznakowaniem marki. Taka akcja scalająca trwa od jakiegoś czasu i obejmuje apteki grupy działające pod innymi szyldami. Kolejne bramy balonowe pojawiają się w najróżniejszych lokalizacjach przy okazji kolejnych otwarć i reotwarć.
18.03.2022
Balonowe kolumny zamontowaliśmy dziś we Wrocławiu na ulicy Tęczowej. To dekoracja z okazji otwarcia nowego Studia Treningowego EMS. Balonowe słupy wykonane zostały w kolorystyce firmy i stanęły po obu stronach wejścia. Prawda że od razu nadały mu taki przyjazny i wyjątkowy charakter?! Nie sposób przejść obok i ich nie zauważyć ;)
17.02.2022
Bramę balonową wykonaliśmy dla restauracji Epoka w Warszawie. To dekoracja wejścia w kształcie łuku stanęła z okazji walentynek. Czerwony kolor balonów ładnie kontrastował z białą elewacją. Wewnątrz restauracji stanęły stroiki helowe z balonów serc. Dopełniło to wystroju tego szczególnego Święta Zakochanych. Jednak to brama z balonów była głównym elementem przyciągającym uwagę klientów i zapraszającym ich do odwiedzin.

Zaufali nam

Oferta na dekoracje balonowe

Blog o balonach

26.04.2022
Bramę z balonów wykonaliśmy na otwarcie nowego salonu Orange w Krakowie. Do jej przygotowania wykorzystaliśmy balony w kolorach pomarańczowo-czarnych współgrających z logo sieci. Takie rozwiązanie doskonale podkreśliło ten uroczysty dzień. Gustowna dekoracja na pewno zwróciła uwagę klientów na nowy salon zapraszając...
21.04.2022
Dekorację z balonów wykonaliśmy na imprezę firmową w tematyce kosmicznej. Głównym elementem dekoracji były balony foliowe napełnione helem. Wybraliśmy wzory kojarzące się nam z kosmosem. Rakiety, postacie kosmonautów czy gwiazdki. Po nadmuchaniu ich helem układaliśmy je w kompozycje po kilka sztuk i przywiązaliśmy do...
19.04.2022
Bramę z balonów wykonaliśmy na otwarcie nowej restauracji KFC w Zabrzu. Ułożona została ona w czerwono-czarno-białej kolorystyce korespondującej z logo sieci. Łuk balonowy ozdobił główne wejście do lokalu. Dodatkowo wewnątrz restauracji przygotowaliśmy drugą część dekoracji. Były nią kolorowe balony napełnione helem....