Skręcanie balonów - twistowanie

Jedną z fantastycznych atrakcji, jakie możemy zaproponować na imprezach dla dzieci i dorosłych jest skręcanie balonów. Do kręcenia, zwanego też twistowaniem, używa się podłużnych kolorowych balonów o różnych grubościach. W wyniku skręcania ich i łączenia powstają najróżniejsze balonowe figurki zwane też baloniakami. Baloniaki takie mogą przyjąć kształt najróżniejszych zwierzątek, postaci z bajek, kwiatów czy szabli. Tak naprawdę w procesie skręcania balonów ogranicza nas jedynie czas i ilość użytych balonów. Dlatego w czasie typowych pokazów czy warsztatów skręcania dla dzieci wykonuje się proste baloniaki tak, aby dzieci nie musiały zbyt długo czekać w kolejce. Takie figurki dają dzieciom mnóstwo radości i stanowią świetną atrakcję na wszystkich imprezach.

Na imprezach firmowych dla dorosłych skręcanie balonów również cieszy się powodzeniem, choć figurki są zazwyczaj bardziej frywolne.

Z podłużnych balonów skręcić można również całe bukiety balonowe, które wciąż jeszcze są czymś unikalnym i stanowią dla odbiorców spore zaskoczenie.

Najbardziej wyrafinowanym produktem do skręcenia z balonów są suknie balonowe i ich skromniejsza odmiana czyli kapelusze, które robią niesamowite wrażenie we wszelkiego typu akcjach marketingowych i promocyjnych. Nikt nie jest w stanie przejść obojętnie obok hostessy w balonowej sukience.

Zapraszamy do zapozna znania się z naszą szczegółową ofertą.

Zaufali nam